Hakkımızda

Paps Italian

Paps Italian, Napoli’li şef Luigi Mariconda yönetiminde, Ocak 2015’te ilk olarak Karaköy’ün kalbi Tarihi Fransız Geçidi’nde kapılarını açtı.

40 yıllık ekşi mayayla hazırlanan pizza ve ekmekler, ev yapımı makarnalar ve tiramisu, Napoli şehrine özel, geleneksel tekniklerle hazırlanan soslarla servis edilen et ve balıklar, Kars’tan özel getirilen Kars Gravyeri, manda sütünden yapılan Burrata, 36 ay dinlendirilmiş̧ Parmigiano ve butik üreticilerden oluşan zengin şarap ve kokteyl menüsüyle günün her saati keyifli bir ortam sunuluyor.

Ocak 2019 itibariyle de Emaar Square Mall’da ikinci bir şube ile Anadolu yakasında da hizmet vermeye başladı.

Karaköy restoranı toplamda 50 kişilik kapasiteye (24 kişi iç ve 26 kişi dış) sahip olup samimi ama şık bir atmosfer, yalın ama iddialı ve lezzetli yemekler sunuyor. Emaar AVM’de ise içeride 50, dışarıda 100 kişilik kapasitesiyle Paps Italian daha büyük kalabalıkları ağırlama imkânı tanıyor.

Paps Italian gerçek bir İtalyan deneyimi yaşatırken Karaköy’de drop-in konsepti sayesinde aynı zamanda ulaşılır ve samimi bir yapı korumayı başarmıştır. Emaar ise rezervasyon seçeneği sayesinde daha özel günlerin yemeklerine de olanak tanıyor. Henüz uğrama fırsatı bulamadıysanız en kısa zamanda size de ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Paps Italian Hoşgeldiniz.

Şubelerimiz

Emaar Şubemiz

Karaköy Şubemiz